Dla influencerów

Cieszymy się ogromnie, że zwróciłeś(aś) uwagę na nas.

Jesteśmy bardzo zainteresowani propozycjami współpracy z influencerami i ogólnie jesteśmy na nie otwarci. Prosimy jednak o zrozumienie, że otrzymujemy obecnie wiele zapytań i nie zawsze jesteśmy w stanie zawierać wszystkie współprace - czy to dlatego, że nie pasują tematycznie, czy też z powodu ograniczonej dostępności w naszym zespole. Ale jedno możemy obiecać: z pewnością się odezwiemy, gdy wypełnisz formularz poniżej - a wątpliwości nie oznaczają odmowy.

Teraz wracając do potencjalnej współpracy: w zasadzie chcielibyśmy współpracować z osobami, które są równie entuzjastycznie nastawione do naszych produktów, jak my - razem chcielibyśmy realizować ciekawe projekty i rosnąć (i oczywiście zarabiać).

Co to oznacza w praktyce? W zależności od Twojego indywidualnego pomysłu na współpracę i Twojego zasięgu/zaangażowania, możesz wybrać produkty z naszego asortymentu o określonej wartości. Sposób i częstotliwość promowania naszych produktów  na Twoim kanale lub kanałach pozostawiamy Tobie. Wierzymy, że znasz swoją społeczność najlepiej, i duża swoboda w realizacji przynosi najlepsze rezultaty.

Jeśli możesz sobie wyobrazić współpracę tego rodzaju, bardzo byśmy się z tego powodu ucieszyli.

Napisz do nas na adres sklep@mintnation.pl by nawiązać współpracę.